«Сучасні засоби інформаційно-комунікаційних технологій у . навчальному процесі закладу освіти.»
Методичний посібник. (розділ 1)
Згідно тематичним, та методичним направленням, посібник, у скороченій формі, надається по розділам:
. 1. «Упровадження технічних засобів при використовуванні інтернет-ресурсів інформаційно-комунікаційних технологій навчального процесу в учбових закладах»
2. «Інтернет-ресурси Інформаційно-комунікаційних технологій»
3. «Методичні рекомендації викладачу з практичного досвіду роботи у навчальному закладі освіти».
4. «Електронні освітні ресурси навчального призначення для вивчення курсу з «Історії України та «Культурології» (приклади з авторських посібників)»
5. «Виховувати Красою- девіз аудиторних і позааудиторних заходів».
6. «Збірка каталогів відеоматеріалів сервісу YouTube з «Історії України», культури,
мистецтва»
7. «Я громадянин України»-зібрання авторських тематичних заходів та сценаріїв виступів студентів Одеського обласного базового медичного училища.
Присвячується музичному відділенню
Білгород-дністровського педагогічного училища,Одеської обл.
викладачам та сокурсникам, які навчали і навчалися
з 1958 – 1961роки
Наше училище – це сама найкраща пора кожного із нас, хто навчався в ті часи. Шкода, що розуміємо ми це- через багато років. Час має властивість пролетіти швидко й непомітно. Тільки зараз, маючи солідний вантаж досвіду, ми розуміємо, скільки необхідного змогли дати нам наші викладачі.
З великою повагою і подякою ми згадуємо тих, хто віддавав нам, «дітям війни», частку свого тепла, душі, любові, великі знання і педагогічну майстерність, вели нас маленькими кроками по широким сходинкам студентського життя, вчили не тільки
азам музичного мистецтва, а й виховували нас, «майбутніх вчителів». по законам краси і високої духовності.
Форми їхнього виховання відповідали стандартам культури та естетики, відчуттю честі, порядності і чуйності, працьовитості, бажанню бачити нас особистостями.
Високий рівень професійної компетенції наших викладачів, велика їх відповідальність виховувала в нас любов до майбутньої професії, вчила вмінню організації учнівського колективу, вмінню знаходити і використовувати в роботі нові форми естетичного виховання учнів. Результатом була наша цілеспрямованість та відданість, постійне удосконалення педагогічної професії та майстерності. Цікаві та яскраві уроки, новітні форми навчально-виховного процесу, які проходили на рівні міста, регіону та України, вирізнялися своєю організацією та творчістю. Особливо у цьому напрямку працювали: Нікора В., Бугорська Н., Нікуліна О., Павленко Л., Русів І Коломієць Н., Коломієць Л.,Мандриченко Є. Карпюк А., Алендер А., Бабушкіна С. ,Костенко Г. та інші.